Firma B&J Flowers istnieje na rynku pod tą nazwą od 2006 r. Zajmujemy się transportem oraz sprzedażą hurtową i detaliczną kwiatów doniczkowych i ogrodowych z Holandii. Rośliny dostarczane są własnym wyspecjalizowanym środkiem transportu bezpośrednio z najlepiej zaopatrzonej giełdy kwiatowej w Aalsmeer, mamy również wielu zaprzyjaźnionych producentów dzięki czemu istnieje możliwość sprowadzania towaru bezpośrednio od nich po konkurencyjnych cenach.

Towar sprowadzany 1-2 razy w tygodniu gwarantuje świeżość i zawsze atrakcyjne ceny. Nad zakupem roślin czuwa sam właściciel firmy co zapewnia szeroką i ciekawą ofertę kwiatów, najwyższą jakość i szybką dostawę. Specjalizujemy się w storczykach i innych roślinach z tej rodziny, sprowadzamy także rośliny doniczkowe dużych rozmiarów na specjalne zamówienie. Istnieje możliwość dowożenia towaru do odbiorcy naszymi środkami transportu.
Od niedawna posiadamy również kwiaciarnię, którą staramy się na bieżąco zaopatrywać w świeże rośliny w całej gamie roślin doniczkowych i nie tylko. Zajmujemy się również wystrojem hal, budynków itp.
Staramy się, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni i usatysfakcjonowani dlatego często oferujemy rośliny w konkurencyjnych, promocyjnych cenach.
Kontakt: tel.515-446-452